БУДІВЕЛЬНІ ТА оздоблювальні матеріали

УКРАЇНСЬКИХ І СВІТОВИХ ВИРОБНИКІВ

БУДІВЕЛЬНІ ТА оздоблювальні

матеріали УКРАЇНСЬКИХ І

СВІТОВИХ ВИРОБНИКІВ

Гарантії

УМОВИ ГАРАНТІЇ ТА ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

Основним документом, що регулює стосунки між споживачами товарів, робіт, послуг і продавцями, виробниками товарів, а також що встановлює права споживачів і механізм їх захисту є Закон України "Про захист прав споживачів".

На товари, придбані у компанії "ІТАЛ КЕРАМІКА", надається гарантія від виробника, термін якої залежить від сервісної політики конкретного виробника і може коливатися від 14 днів до декількох місяців.

При оплаті товару, разом з розрахунковим документом, покупець отримує гарантійний талон виробника.

Впродовж 14 днів після здійснення купівлі у Вас є можливість обміняти або повернути придбаний товар.

Обмін або повернення товару можливі у разі, якщо він не використовувався і збережений його товарний вид, споживчі властивості, пломби, фабричні ярлики. Також необхідно надати:

  • заяву про обмін або повернення товару;
  • паспорт або інший документ, який підтверджує Вашу особу;
  • розрахунковий документ (товарний чек, платіжне доручення з відміткою банку про платіж, оригінал банківської картки і сліп-чек, якщо Ви платили по онлайн-системі).

У разі відмови від замовлення до того, як Вам його доставив кур'єр, то на момент його прибуття Ви оплачуєте тільки вартість кур'єрських послуг. Якщо кур'єр ще не виїхав за вказаною Вами адресою — нічого не платите.

Обміну і поверненню не підлягають:
  • товари, які були підібрані і продані під персональне замовлення і мають певні індивідуальні властивості (наприклад, колерована фарба або будматеріали, що відпускаються на метраж);
  • товари, які були продані по уцінці, сезонним знижкам або як некондиційні.


    Для отримання додаткової інформації дзвоніть за телефонами, вказаними в розділі «Контакти».