БУДІВЕЛЬНІ ТА оздоблювальні матеріали

УКРАЇНСЬКИХ І СВІТОВИХ ВИРОБНИКІВ

БУДІВЕЛЬНІ ТА оздоблювальні

матеріали УКРАЇНСЬКИХ І

СВІТОВИХ ВИРОБНИКІВ

Лист бітумний Onduline черепиця червоний 1,95*0,96 м.; 1,872 кв.м/лист

  • Виробник: Onduline
  • Модель: SA247
  • Наявність: 2-3 дня
  • 345.00 грн.

  • За м2: 184.29 грн.

Купити в 1 клік
КРАСИВЕ І НАДІЙНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ МОНТАЖУ ПОКІРВЛІ КОТЕДЖІВ ТА ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ.
Ми довго шукали спосіб, як класичний лист Ондулін міг би трансформуватися в Черепицю. Ми хотіли поєднати красу черепичного даху і зручність монтажу великих листів Ондулін.
Так народилася Черепиця Ондулін - красива елегантна покрівля, яка за своєю формою і зовнішнім виглядом готового даху повторює натуральну черепицю. Але за ціною звичайного Ондуліна.
Покрівельні листи Черепиця Ондулін на даху будинку виглядають так само, як металочерепиця. При цьому Ондулін менше важить і практично не конденсує, не шумить під час дощу і вільно пропускає сигнал стільникового зв'язку. Ціна за лист Черепиці Ондулін дозволяє зробити бюджетний ремонт.
Черепиця Ондулін відрізняється довговічністю (термін служби може досягати 50 років), екологічністю, високими гідроізолюючими властивостями, міцністю. Витримує вагу снігу до 960 кг / м2, силу вітру - до 354 км / ч.
Простий монтаж, доступна ціна за лист Черепиці Ондулін, розміри і вага листів, що дозволяють перевозити їх у машині, - все це істотно скорочує витрати на влаштування та експлуатацію покрівлі.
Параметры
Гарантія виробника (років) 20