БУДІВЕЛЬНІ ТА оздоблювальні матеріали

УКРАЇНСЬКИХ І СВІТОВИХ ВИРОБНИКІВ

БУДІВЕЛЬНІ ТА оздоблювальні

матеріали УКРАЇНСЬКИХ І

СВІТОВИХ ВИРОБНИКІВ

Лист бітумний Onduline зелений 2*0,95 м; 1,90 кв.м/лист

  • Виробник: Onduline
  • Модель: SA241
  • Наявність: На складі
  • 498.00 грн.

  • За м2: 262.11 грн.

Купити в 1 клік
ПРАКТИЧНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ГАРАЖІВ, ЛАЗЕНЬ І АЛЬТАНОК
Покрівельні хвилясті листи Ондулін застосовуються для облаштування нової покрівлі та ремонту старої (можуть укладатися поверх неї), для облицювання будівель, огорож. Складаються покрівельні листи з целюлози, просоченої бітумом, екологічно безпечні і не містять шкідливих для людини речовин.
При невисокій ціні покрівельні листи довговічні (служать до 50 років), пластичні (можуть укладатися на вигнутих поверхнях) і міцні (витримують снігове навантаження до 960 кг / м2, вітер - до 225 км / ч).
Листи легко транспортувати і монтувати. У порівнянні з іншими матеріалами, Ондулін НЕ іржавіє. НЕ шумить під час дощу. НЕ протікає. І НЕ конденсує. Фарба з Ондуліна НЕ облазить. Гнучка покрівля Ондулін набагато легше інших матеріалів.
Покрівельний матеріал Ондулін більше п'ятдесяти років випускається відомою фірмою Onduline. Затребуваний і в приватній забудові і в промисловому будівництві. До складу покрівельного листа входять целюлозні волокна, бітум, мінеральні пігменти і смола. Продається Ондулін в різному кольоровому діапазоні.
Параметры
Гарантія виробника (років) 15