БУДІВЕЛЬНІ ТА оздоблювальні матеріали

УКРАЇНСЬКИХ І СВІТОВИХ ВИРОБНИКІВ

БУДІВЕЛЬНІ ТА оздоблювальні

матеріали УКРАЇНСЬКИХ І

СВІТОВИХ ВИРОБНИКІВ

Політика конфіденційності

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ ТА УГОДА КОРИСТУВАЧА

Перед здійсненням будь - яких дій на сайті italkeramika.ua (далі — Сайт) просимо Вас ознайомитися з умовами Угоди користувача та правилами використання сайту (далі — Угода) на цій сторінці. Якщо Ви не згодні з вказаними умовами ресурсу, то не використовуйте цей сайт і не залишайте Ваших персональних даних.

Використовуючи Сайт, користувач підтверджує, що ознайомився і згоден з усіма умовами справжньої Угоди.

1.Умови використання Сайту

1.1. Користувач усвідомлює і згоден з тим, що він повинен самостійно оцінювати усі ризики, пов'язані з використанням контенту, включаючи оцінку надійності, повноти або корисності цього контенту.

1.2. Користувач не має права порушувати будь-які норми законодавства України, у тому числі міжнародного права; використовувати матеріали, що містяться на Сайті, в цілях досягнення комерційної вигоди; порушувати нормальну роботу Сайту або сприяти іншим особам в порушенні нормальної роботи Сайту.

2.Використання назви знаку товарів і послуг ITAL KERAMIKA або BUDhit

2.1.Назви знаку товарів і послуг ITAL KERAMIKA або BUDhit є офіційно зареєстрованими знаками і без згоди правовласника забороняється їх використання на будь-яких ресурсах, що не належать правовласникові.

3.Використання персональних даних, які отримані з сайту.

3.1.Заповнюючи дані форм зворотнього зв'язку користувач дає згоду на обробку, зберігання цих даних (номер телефону, ім'я, електронна адреса та ін.), а також використання у комерційних цілях.

3.2.Особи, що мають доступ до персональних даних,у тому числі ті, хто здійснює їх обробку повинні діяти згідно вимог законодавства України у сфері захисту персональної інформації та у разі порушення ними вимог Закону України "Про захист персональних даних" несуть відповідальність згідно із законодавством України.

3.3.Сайт використовує технології збору і зберігання даних, коли користувач відвідує сторінки ресурсу. Це включає збереження cookies і анонімних ідентифікаторів, які використовуються для показу реклами користувачеві.

4.Відмова від відповідальності

4.1.Будь - яка інформація, розміщена на Сайті, надається "як є" без гарантій і Сайт не несе відповідальність за точність і повноту розміщенної інформації.

4.2.Сайт має право у будь-який час вносити зміни в опубліковану на сторінках ресурсу інформацію.