БУДІВЕЛЬНІ ТА оздоблювальні матеріали

УКРАЇНСЬКИХ І СВІТОВИХ ВИРОБНИКІВ

БУДІВЕЛЬНІ ТА оздоблювальні

матеріали УКРАЇНСЬКИХ І

СВІТОВИХ ВИРОБНИКІВ

Монтаж гіпсокартонних конструкцій

МОНТАЖ ГІПСОКАРТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ
Займаємося всіма видами гіпсокартонних конструкцій!


МОНТАЖ ГІПСОКАРТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ

Гіпсокартон — це екологічно чистий, безпечний, практичний, гнучкий, простий в монтажі та ремонті оздоблювальний матеріал, який дозволяє реалізовувати дизайнерські рішення будь-якої складності і підходить для застосування в приміщеннях практично будь-якого типу. Окрім цього, гіпсокартон — вогнетривкий, вологостійкий, енергозбережний та звукопоглинальний матеріал.

Сфера застосування гіпсокартонних плит настільки широка і різноманітна, наскільки вистачить Вашої фантазії або фантазії дизайнера. Застосовуються для вирішення абсолютно різних завдань:

  • усунення нерівностей, дефектів, комунікацій, утеплювача;
  • вирівнювання поверхонь;
  • зведення перегородок, колон, арок, камінів;
  • монтаж ніш, полиць, тумб, столів, барних стойок;
  • монтаж підвісних і багаторівневих стель з будь-якою складністю конструкцій;
  • монтаж шаф;
  • зонування приміщень;
  • та інші.

Також гіпсокартон придатний для будь-якого оздоблення (фарбування, штукатурка, облицювання плиткою та ін.) і надає можливість вбудовування точкового світла.

Окремо слід сказати, що гіпсокартон сприяє природній вентиляції приміщення за рахунок поглинання вологи при її надлишку і подальшої віддачі при сухому повітрі в приміщенні.

Якщо Ви не знаєте де купити гіпсокартон в Одесі, то звернувшись в компанію "ІТАЛ КЕРАМІКА", наші фахівці проконсультують з усіх хвилюючих питань і допоможуть з вибором найбільш відповідного матеріалу в потрібній кількості для досягнення поставленої мети. Також підберуть всі необхідні інструменти і матеріали для монтажу гіпсокартонних конструкцій в Одесі, та в разі потреби, організують доставку за вказаною адресою.

Монтаж гіпсокартону не є особливо складним процесом і деякі конструкції можливо монтувати самостійно. Слід враховувати, що якість, надійність і довговічність конструкцій залежить як від матеріалу, так і від якісно виконаної роботи. При неправильному монтажі в гіпсокартоні можуть утворитися проміжки, а для того, що б досягти ідеально гладкої поверхні конструкції роботи повинні виконуватися професіоналом. Тому компанія "ІТАЛ КЕРАМІКА" завжди готова надати Вам послуги майстра, який виконає замовлення будь-якої складності максимально швидко і якісно, заощадивши Ваші час та сили.

Ціна гіпсокартону в Одесі залежить від виробника і необхідних характеристик, а вартість монтажу гіпсокартону в Одесі - від матеріалу, площі та складності робіт.


Для отримання додаткової інформації дзвоніть за телефоном +3 8 (0482) 33 97 22 або залиште заявку у формі та менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

ЧОМУ РЕМОНТ ДОВІРЯЮТ САМЕ НАМ
Великий досвід наших фахівців
Виїзд на об'єкт і складання кошторису
Знижки при першому замовленні
Гарантія якості на всі роботи