БУДІВЕЛЬНІ ТА оздоблювальні матеріали

УКРАЇНСЬКИХ І СВІТОВИХ ВИРОБНИКІВ

БУДІВЕЛЬНІ ТА оздоблювальні

матеріали УКРАЇНСЬКИХ І

СВІТОВИХ ВИРОБНИКІВ

Монтаж ламінованих підлог

МОНТАЖ ЛАМІНОВАНИХ ПІДЛОГ
Швидко. Якісно. Надійно.


ДЕКІЛЬКА СЛІВ ПРО МОНТАЖ ЛАМІНОВАНОЇ ПІДЛОГИ

Ламінат — один з найпоширеніших підлогових покриттів. Він довговічний, стійкий до стирання, навантажень, подряпин, високої температури, не потребує додаткового догляду, не містить шкідливих хімічних речовин, гіпоалергенний і легко монтується.

Процедура укладання складається з розрахунку розміру і необхідної кількості панелей ламінату на кімнату, нарізки необхідних деталей, укладання панелей рядами з урахуванням всіх нюансів і обрізки зайвих частин.

Не дивлячись на легкість монтажу потрібно враховувати правила укладання ламінованих підлог. Так, наприклад, укладання необхідно здійснювати тільки на ідеально рівну поверхню. Потрібно визначитися зі способами (уздовж або поперек, по діагоналі) і варіантами укладання підлог.

Хоч укладання ламінату і не вимагає особливих умінь і знань, бажаючим здійснювати монтаж самостійно, перш ніж приступати до роботи, варто витратити час на пошуки необхідної інформації і, часто, на виправлення допущених помилок. А час, як відомо, незворотній ресурс.

На жаль, у ламінату є і недоліки. Для уникнення скрипу та інших неприємностей краще довірити укладання професіоналам.

Для робіт з укладання ламінату не потрібно спеціального устаткування і матеріалів, тому вартість укладання доступна кожному. На ціну впливає розмір приміщення, роботи по усуненню нерівностей підлоги, вибір матеріалу і способу кріплення, наявність і кількість елементів приміщення, які необхідно "обійти".

В сприятливій обстановці шоу - руму компанії "ІТАЛ КЕРАМІКА" наши менеджери, враховуючи побажання клієнта, допоможуть правильно обрати ламінат, а спеціалісти професійно та швидко змонтують його. Такий підхід забезпечить максимально довгу службу покриття, а клієнт заощадить час та гроші.


Для отримання додаткової інформації дзвоніть за телефоном +38 (0482) 33 97 22 або залиште заявку в формі та менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

ЧОМУ РЕМОНТ ДОВІРЯЮТ САМЕ НАМ
Великий досвід наших фахівців
Виїзд на об'єкт і складання кошторису
Знижки при першому замовленні
Гарантія якості на всі роботи