БУДІВЕЛЬНІ ТА оздоблювальні матеріали

УКРАЇНСЬКИХ І СВІТОВИХ ВИРОБНИКІВ

БУДІВЕЛЬНІ ТА оздоблювальні

матеріали УКРАЇНСЬКИХ І

СВІТОВИХ ВИРОБНИКІВ

Утеплення фасаду

УТЕПЛЕННЯ ФАСАДУ БУДІВЕЛЬ
Теплий дім. Здорова сім'я. Экономія Ваших коштів.


УТЕПЛЕННЯ ФАСАДУ В ОДЕСІ

Систематично зростаючі ціни на комунальні послуги, зокрема на газ і електроенергію, примушують людей шукати шляхи економії. На жаль, шляхів, без утиску особистих потреб і потреб членів сім'ї, не так багато. Одним з них є — утеплення зовніх стін житла. Така послуга поступово перестає бути розкішшю і переходить у ряди необхідних будівельних робіт. Не дивлячись на вартість, це на 100% розумне вкладення грошових коштів, оскільки оплачуючи одну послугу результат отримуєте від трьох: зміцнення стін, утеплення житла і декор фасаду.

Правильно утепленний фасад захищає зимою стіни від промерзання, а влітку — від перегрівання. Це відчутна економія на обігріві і кондиціонуванні приміщення. Також вірогідність попадання вогкості в приміщення та утворення плісняви близька до нуля.

Асортимент теплоізоляційних матеріалів для фасаду досить широкий і, залежно від вибору, маєте можливість отримати додатковий ефект: підвищену теплоізоляцію, пароізоляцію, звукоізоляцію та інші.

У пошуках більш дешевих матеріалів часто забувають про важливість якості і, допустивши помилку при самостійному виборі матеріалів, вірогідність отримання очікуваного результату значно знижується.

Роботи по утепленню фасаду мають багато технічних тонкощів. Так, при утепленні об'єкту самостійно або бригадою непрофесіоналів, які не знають усіх технічних моментів, допускається безліч помилок, що негативно впливають на ефективність і термін експлуатації системи.

Вартість утеплення стін фасаду в Одесі залежить від обраного матеріалу і площі.

Тільки правильно підібрані матеріали і професійно виконана робота — запорука Вашого комфорту і комфорту Вашої сім'ї.

Укладаючи договір на виконання послуг з утеплення фасаду з компанією "ІТАЛ КЕРАМІКА" Ви отримуєте:

  • тепловізійну зйомку приміщення, яка покаже місця тепловтрати;
  • грамотну консультацію фахівців при виборі матеріалів;
  • точний розрахунок кількості матеріалів;
  • професійно виконану роботу;
  • конкурентоздатні ціни;
  • комфорт, економію сил, часу, нервів і грошових коштів.

Оплачуючи непомірні комунальні платежі Ви, "опалюючи вулицю", "викидаєте гроші на вітер". Давайте разом усунемо з Вашого приміщення джерело витоку тепла, комфорту, затишку і грошей.


Для отримання додаткової інформації дзвоніть за телефоном +3 8 (0482) 33 97 22 або залиште заявку у формі та менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

ЧОМУ РЕМОНТ ДОВІРЯЮТ САМЕ НАМ
Великий досвід наших фахівців
Виїзд на об'єкт і складання кошторису
Знижки при першому замовленні
Гарантія якості на всі роботи