БУДІВЕЛЬНІ ТА оздоблювальні матеріали

УКРАЇНСЬКИХ І СВІТОВИХ ВИРОБНИКІВ

БУДІВЕЛЬНІ ТА оздоблювальні

матеріали УКРАЇНСЬКИХ І

СВІТОВИХ ВИРОБНИКІВ

Колорування

КОЛОРУВАННЯ ФАРБИ ТА ШТУКАТУРКИ
Комп'ютерне колорування на власних станціях.


КОЛОРУВАННЯ ФАРБИ ТА ШТУКАТУРКИ

Незважаючи на великий вибір готових фарб різних кольорів досить часто, після покриття поверхні фарбою обраного кольору, очікуванний результат і реальність не збігаються. Це не може не засмучувати. Найоптимальнішим вирішенням даної проблеми є колорування фарби або штукатурки.

В компанії "ІТАЛ КЕРАМІКА" є власні колорувальні студії, в яких наші фахівці швидко і точно колорують відтінки практично будь-якої складності. Також завдяки автоматизованому процесу є можливість повторного відтворення відтінку в необхідній кількості. Слід зазначити, що при обранні відтінку важливо враховувати освітлення приміщення, в якому обираєте відтінок, та площу макетів, оскільки в цих випадках відтінок відрізнятиметься від реального. Також визначити відповідність колорованної фарби обраному відтінку краще після висихання пробного викрасу. А для здобуття найбільш точного результату рекомендуємо спочатку придбати пробну кількість колорованної фарби, зробити випробувальні викраси безпосередньо на об'єкті і, лише після цього, затверджувати її.

Вартість колорування фарби в Одесі прораховується індивідуально.


Для отримання додаткової інформації дзвоніть за телефоном +38 (0482) 33 97 22 або залиште заявку у формі, та менеджер звя'жеться з Вами найближчим часом.