БУДІВЕЛЬНІ ТА оздоблювальні матеріали

УКРАЇНСЬКИХ І СВІТОВИХ ВИРОБНИКІВ

БУДІВЕЛЬНІ ТА оздоблювальні

матеріали УКРАЇНСЬКИХ І

СВІТОВИХ ВИРОБНИКІВ

Комплектація

КОМПЛЕКТАЦІЯ ТОВАРУ
Ваше замовлення в надійних руках.


ПРО ПРОЦЕС КОМПЛЕКТАЦІЇ ТА ВІДВАНТАЖЕННЯ ТОВАРУ

Кожен замовник хвилюється за повноту, збереження і раціонально організовану доставку свого замовлення. Співпрацюючи з компанією "ІТАЛ КЕРАМІКА" у Вас не буде приводів для хвилювання, оскільки до процесу комплектації і відвантаження товару, в компанії, відносяться з особливою увагою та відповідальністю. Вірогідність допущення помилки зведена до мінімуму.

Процес складання замовлення клієнта розпочинається з відбору, комплектації і підбору правильної тари для товару. Потім товар пакується і, враховуючи об'єм кузова, укладається таким чином, який допоможе мінімізувати втрати зазначеного об'єму. Завершальним етапом процесу є підготовка до відправки і видача супровідних документів. Потім фахівці відділу логістики потурбуються про те, щоб Ваше замовлення було доставлене за вказанною адресою максимально швидко та просто.

Наявність власних складів надає нам можливість контролювати увесь процес комплектації і відвантаження товару самостійно на усіх етапах. Також, слід зазначити, що за кожним етапом процесу комплектації замовлення закріплений окремий фахівець, що дозволяє оптимізувати процес і зводить до мінімуму можливі ризики. А передбачена відповідальність фахівців, за помилки в комплектації, стимулює бути більш уважним та організованим під час виконання роботи.

Ми відповідально відносимося до своєї роботи і цінуємо Ваш час. Ми завжди готові до співпраці і розгляду Ваших прохань і пропозицій.


Для отримання додаткової інформації дзвоніть за телефоном +38 (0482) 33 97 22 або залиште заявку у формі, та менеджер звя'жеться з Вами найближчим часом.